O tym co przeczytałam i co zapadło mi w czytelniczą pamięć.

Konkursy

czwartek, 21 lipca 2011

 

Drodzy moi, jakiś czas temu obiecałam Wam konkurs. Pomysł na jego tematykę zrodził się po mojej wygranej na Lubimy czytać w ramach konkursu na recenzję tygodnia ("Chłopiec w pasiastej piżamie" John Boyne).
Lubię szczęście wysyłać świat i lubię się śmiać. Chciałabym byście dali mi do tego powody. :) Zacznę jednak od nagrody.

Nagroda do wyboru z poniższej listy:

"Uwikłanie" Zygmunt Miłoszewski

"Strefa cienia: Trzy lata z psychopatą - historia prawdziwa" Wiktoria Zender

"Umierający dandys" Mari Jungstedt

"Światła pochylenie" Laura Whitcomb

"Listy z jeziora" Agnieszka Korol

"Szczęściara" Alice Sebold


Główna zasada konkursu:

Opiszcie mi jakąś sytuację ze swojego życia, która na dobre utknęła Wam w pamięci i w której „popisaliście” się szczytową formą Waszego roztargnienia, gapowatości lub nie najlepszym zarejestrowaniu informacji, które ktoś do Was wysłał (czyli gdy kogoś źle zrozumieliście). :) Im mocniej ktoś mnie rozbawi tym lepiej. Jak wiecie, poczucia humoru są różne (a moje ponoć jest skrzywione ;)), więc to co dla Was było średnio śmieszne, mnie może powalić na łopatki. ;)

Pozostałe zasady:

- Swoje zabawne opisy sytuacji podawajcie w komentarzu pod tym postem, nie zapomnijcie też wpisać swojego nicku i adresu blogu/e-mail. UWAGA! Pomna ostatnich perypetii uprzedzam, że jeżeli ktoś wpisze zły namiar na blog/e-mail to nie wezmę tej osoby pod uwagę. W ostatniej „wygrywajce” pojawiło się kilka źle wpisanych adresów blogowych i musiałam się nieźle „nagimnastykować” by dotrzeć do tego właściwego. Tym razem już nie będę tego robić, więc wpisujcie te dane prawidłowo, proszę.
- W tym samym komentarzu wybierzcie książkę, którą chcielibyście wygrać. Tylko jedną - nie piszcie "tę albo tę" - nie będę za nikogo wyberać.
- Na swoim blogu umieszczamy baner konkursowy. Kod HTML, którego wielkość można dostosować wedle uznania: (gwiazdeczki pomijamy)

**<a href="http://ksiazkowka.blox.pl/2011/07/Konkurs.html"><img border="0" src="http://img594.imageshack.us/img594/5651/14222usmiech.jpg" width="222" height="174"></a>**

- Konkurs trwa od tej chwili do 12 sierpnia 2011r. Ogłoszenie wyników następnego dnia.
- Gdybym miała trudności z wyborem jednej najlepszej wg mnie odpowiedzi, wybiorę kilka „naj” i wśród nich wylosuję zwycięzcę. A może to nie będzie potrzebne? Zobaczymy. :)
- Zastrzegam sobie możliwość przeczytania międzyczasie niektórych tytułów. :)

To chyba wszystko. Jeśli ktoś ma jakieś niejasności proszę pytać. No i czekam na wasze historie. :D

10:50, ksiazkowka , Konkursy
Link Komentarze (53) »
licznik odwiedzin
NAPISZ DO MNIE

Lubię czytaćSpis moliRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...