O tym co przeczytałam i co zapadło mi w czytelniczą pamięć.

Rozwiązania konkursów

sobota, 06 sierpnia 2011

Dziś Kochani krótko, zwięźle i na temat. :) Losowanie, w którym do zgarnięcia jest książka pt. "Inne okręty" Romualda Pawlaka. Przypominam też o drugim konkursie, który trwa jeszcze przez niespełna tydzień Uśmiechnij Książkówkę .

Moja maszyna losująca w ramach "oddawajki" jako zwycięzcę wytypowała:

 

Clevero, gratuluję Ci serdecznie. Po prawej stronie pod zakładkami jest namiar do mnie - podaj mi proszę swój adres. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

sobota, 02 lipca 2011

Na wstępie dziękuję wszystkim za tak liczny udział w mojej skromnej wygrywajce. ;)
Chętnych do przygarnięcia „Zimowego monarchy” oraz „Nieprzyjaciela Boga” znalazło się wielu, bo dokładnie 54 osoby. Niestety vampire.nyks nie została uwzględniona w losowaniu – brak adresu istniejącego bloga/e-mail – przykro mi i zapraszam do udziału w kolejnych moich konkursach, tym razem z większą uwagą. ;)

Zapowiadam także, że to nie koniec konkursów na moim blogu. Tym razem znajdzie się wygrana dla osób, które komentują moje posty. Który nr postu będzie tym wygrywającym? Tego nie zdradzę. ;) Powiem jedynie, że będzie to liczba bardzo bliska tej okrągłej (przykładowo: 299 lub 301, a może 302). Nie będzie tajemnicą tytuł owej książki – zdradzę go za jakiś czas.

No, ale dość już paplania. Pora ogłosić kto zgarnia dwie części TRYLOGII ARTURIAŃSKIEJ. Osobę wygrywającą proszę o podanie adresu do wysyłki w ciągu 7 dni od momentu ogłoszenia wyników, na mój adres e-mail ( ADRES ). W przypadku, gdy adresu nie otrzymam, nagroda zostanie rozlosowana jeszcze raz za tydzień.

Tymczasem…THE WINNER IS:

 

Gratuluję !

 

sobota, 21 maja 2011

Zatem, szybciutko szybciutko ! Bo za chwilę koniec świata ! ;) A tak poważnie, nadciąga u mnie burza więc prędziutko ogłaszam Wam wyniki i profilaktycznie wyłączam komputer.

 

Osobą wygrywającą jest:

 

 

 

Moje najszczersze gratulacje ! Proszę o podesłanie mi adresu do wysyłki poprzez "NAPISZ DO MNIE".

Zachęcam również do odwiedzania mojego blogu ponieważ na tej jednej wygrywajce na pewno nie poprzestanę ! 

licznik odwiedzin
NAPISZ DO MNIE

Lubię czytaćSpis moliRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...